Weidevenne

Welkom op de pagina van de Weidevenne. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in de Weidevenne. Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Beatrix Klein Goldewijk Bea Klein Goldewijk
Sociaal werker  


telefoon: 06-28959873
email: b.kleingoldewijk@clup.nl
facebook: Bea Clup

Daniëlle Karsten Daniëlle Karsten
Jeugd- en jongerenwerker


telefoon: 06-18671204

email: d.karsten@clup.nl
facebook: Jongerenwerk Clup Welzijn

Gerry Geurkink Gerry Geurkink
maatschappelijk werker


telefoon 06 39 86 34 97
email g.geurkink@clup.nl

Judith Coleman Judith Kruit
sociaal werker


telefoon: 06-23587027

email: j.kruit@clup.nl
facebook: Judith Clup

Andere taken: VrijwilligersPunt

Kelsey Hooi Kelsey Hooi
jeugd- en jongerenwerker


telefoon: 06 19 03 18 39

email: k.hooi@clup.nl
Facebook: Kelsey Clup 

Andere taken: Disco Zonder Drempels

Marika Jak Marika Jak
sociaal beheerder, locatie Heel Europa


telefoon 06 476 686 59
email: m.jak@clup.nl

Pamela Creebsburg Pamela Creebsburg
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 51 18 88 31
email p.creebsburg@clup.nl

Petra Viereck Petra Viereck
mantelzorgconsulente - maatschappelijk werker i.o.


telefoon 06 52 34 60 57
emai p.viereck@clup.nl

Nieuws weidevenne
02-11-2017
Bjorn organiseert Work-out in Columbuzz

Sinds een paar weken vindt er iedere woensdagmiddag een workout plaats in Columbuzz.

Lees meer
30-10-2017
Verlate burendag bij Zorgcirkel Zuidland

In het kader van het wijkplein Weidevenne vindt er regelmatig een activiteit plaats waarbij jongeren van Columbuzz (Clup Welzijn), ouderen van Zuidland en cliënten van de Prinsenstichting elkaar kunnen ontmoeten

Lees meer