Purmer

Welkom op de pagina van de wijken Purmer Noord en Purmer Zuid. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in de Purmer Noord en Purmer Zuid. Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Bjorn Muller Bjorn Muller
Jongerenwerker


telefoon: 06 407 023 13
email: b.muller@clup.nl

Andere taken: Open Mic Purmerend

Danny Tsang Danny Tsang
jongerenwerker Com-ic


telefoon: 06 405 524 20
Email:  d.tsang@clup.nl

 

Franciska Toering Franciska Toering
sociaal werker


telefoon: 06-24885570

email: f.toering@clup.nl
facebook: Franciska Toering

Andere taken: taalcoaching

Leonie Schoester Leonie Schoester
Jeugd- en jongerenwerker


telefoon: 06 40 59 68 24
email: l.schoester@clup.nl

Marieke Sasabone Marieke Sasabone
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 46 05 08 84
email m.sasabone@clup.nl

Mehmet Uygun Mehmet Uygun
sociaal werker


telefoon:06-15000623

email: m.uygun@clup.nl
facebook: Mehmet Uygun

Nancy Ettes Nancy Ettes
jeugdwerker


telefoon: 06 363 226 64

email: n.ettes@clup.nl
facebook: Nancy E Clup

Petra Viereck Petra Viereck
maatschappelijk werker


telefoon 06 52 34 60 57
emai p.viereck@clup.nl

Andere taken: mantelzorgondersteuning, informatief huisbezoek

Stacey Esajas Stacey Esajas
jeugd- en sociaal werker


telefoon: 06 247 886 30

email: s.esajas@clup.nl
facebook: Stacey at work

 

Stephanie Ellis Stephanie Ellis
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 33 59 15 25
email s.ellis@clup.nl

Susanne Knip Susanne Knip
maatschappelijk werker


telefoon 06 33 05 15 54
email s.knip@clup.nl

Nieuws purmer
12-11-2018
Zondag 18 november Diny Boots bij het Zondagmiddagpodium

Diny heeft een breed repertoire van Nederlandstalige nummers, jazz, en veel bekende buitenlandse nummers uit de jaren zestig van de vorige eeuw. 

Lees meer
11-10-2018
Nieuw leden voor de Raad van Toezicht

Wij zijn heel blij om u te kunnen vertellen dat Geoffrey Nijenhuis en Liesbeth Verkuyl de Raad van Toezicht van Clup Welzijn komen versterken. 

Lees meer