Purmer

Welkom op de pagina van de wijken Purmer Noord en Purmer Zuid. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in de Purmer Noord en Purmer Zuid. Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Bjorn Muller Bjorn Muller
Jongerenwerker


telefoon: 06 407 023 13
email: b.muller@clup.nl

Andere taken: Open Mic Purmerend

Danny Tsjang
jongerenwerker Com-ic


telefoon: 06 405 524 20
Email:  d.tsang@clup.nl

 

Franciska Toering Franciska Toering
sociaal werker


telefoon: 06-24885570

email: f.toering@clup.nl
facebook: Franciska Toering

Andere taken: taalcoaching

John Vermeulen John Vermeulen
sociaal werker


telefoon: 06 83 63 13 36
email: j.vermeulen@clup.nl

Leonie Schoester Leonie Schoester
Jongerenwerker


telefoon: 06 40 59 68 24
email: l.schoester@clup.nl

Maike Roekamp Maike Roekamp
jeugd- en jongerenwerker


telefoon: 06 316 951 31

email: m.roekamp@clup.nl
facebook: Maike Roekamp

Andere taken: Mijn stem Mijn stad

Marieke Sasabone Marieke Sasabone
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 46 05 08 84
email m.sasabone@clup.nl

Mehmet Uygun Mehmet Uygun
sociaal werker


telefoon:06-15000623

email: m.uygun@clup.nl
facebook: Mehmet Uygun

Nancy Ettes Nancy Ettes
jeugdwerker


telefoon: 06 363 226 64

email: n.ettes@clup.nl
facebook: Nancy E Clup

Petra Viereck Petra Viereck
maatschappelijk werker i.o.


telefoon 06 52 34 60 57
emai p.viereck@clup.nl

Andere taken: mantelzorgondersteuning, preventief huisbezoek

Stacey Esajas Stacey Esajas
jeugdwerker


email: s.esajas@clup.nl
facebook: Stacey at work

Andere taken: Mijn stem Mijn stad, Meidenclup

Stephanie Ellis Stephanie Ellis
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 33 59 15 25
email s.ellis@clup.nl

Susanne Knip Susanne Knip
maatschappelijk werker


telefoon 06 33 05 15 54
email s.knip@clup.nl

Nieuws purmer
29-01-2018
Kinder- Tienercentrum ‘Riekstraat’ in Purmerend is er voor alle kinderen van 0 t/m 16 jaar!

Sinds het voorjaar van 2016 is het voormalig wijkbeheerders gebouwtje in de Riekstraat nr 21 (Purmer Noord) in gebruik voor kinderen en tieners in de Purmer en omgeving.

Lees meer
08-02-2018
Hulp nodig bij uw belastingaangifte?

Heeft u uw belastingaangifte nog niet gedaan omdat u de vragen niet begrijpt, of niet weet welke stukken u nodig hebt?

Lees meer