Purmer

Welkom op de pagina van de wijken Purmer Noord en Purmer Zuid. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in de Purmer Noord en Purmer Zuid. Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Bjorn Muller Bjorn Muller
Jongerenwerker


telefoon: 06 407 023 13
email: b.muller@clup.nl

Andere taken: Open Mic Purmerend

Franciska Toering Franciska Toering
sociaal werker


telefoon: 06-24885570

email: f.toering@clup.nl
facebook: Franciska Toering

Andere taken: taalcoaching

John Vermeulen John Vermeulen
sociaal werker


telefoon: 06 335 915 25
email: j.vermeulen@clup.nl

Leonie Schoester Leonie Schoester
Jongerenwerker


telefoon: 06 40 59 68 24
email: l.schoester@clup.nl

Maike Roekamp Maike Roekamp
jeugd- en jongerenwerker


telefoon: 06 316 951 31

email: m.roekamp@clup.nl
facebook: Maike Roekamp

Andere taken: Mijn stem Mijn stad

Marieke Sasabone Marieke Sasabone
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 46 05 08 84
email m.sasabone@clup.nl

Mehmet Uygun Mehmet Uygun
sociaal werker


telefoon:06-15000623

email: m.uygun@clup.nl
facebook: Mehmet Uygun

Nancy Ettes Nancy Ettes
jeugdwerker


telefoon: 06 363 226 64

email: n.ettes@clup.nl
facebook: Nancy E Clup

Rob Schipper Rob Schipper
beheerder Com-ic


telefoon: 06-53734584

email: r.schipper@clup.nl

Stacey Esajas Stacey Esajas
jeugdwerker


email: s.esajas@clup.nl
facebook: Stacey at work

Andere taken: Mijn stem Mijn stad, Meidenclup

Stephanie Ellis Stephanie Ellis
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 33 59 15 25
email s.ellis@clup.nl

Susanne Knip Susanne Knip
maatschappelijk werker


telefoon 06 33 05 15 54
email s.knip@clup.nl

Nieuws purmer
26-07-2017
Wie doet er mee...Yoga in Heel Euroa

Er  is iedere dinsdagochtend van 9.00 -10.00 uur  een HATHA YOGALES VOOR DAMES in de grote zaal van Clup (Heel Europa)

Lees meer
24-07-2017
Samen de zomer door

Een aantal samenwerkende organisaties bieden op iedere woensdag in de maand augustus activiteiten aan onder de noemer 'Samen de Zomer door'.

Lees meer