Overwhere en Wheermolen

Welkom op de pagina van de wijken Overwhere en Wheermolen. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in wijken Overwhere en Wheermolen. Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Anne Roozendaal Anne Roozendaal
maatschappelijk werker


telefoon 06 53 68 32 51
email a.roozendaal@clup.nl

Francisca Hesp Francisca Hesp
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 33 56 37 07
email f.hesp@clup.nl

Hanneke Timmer
sociaal beheerder Wijkplein Where


telefoon: 0299 437 111

email: h.timmer@clup.nl 

Hedy Scholten Hedy Scholten
maatschappelijk werker  


telefoon  06 365 480 16
email  h.scholten@clup.nl

Heidi Scheltus Heidi Scheltus
jeugdwerker


telefoon: 06-23317399

email: h.scheltus@clup.nl
facebook: Heidi Clup

Linda Gerritze
sociaal beheerder Wijkplein Where
medewerkster VrijwilligersPunt  


telefoon: 0299 45 44 00
email: l.gerritze@clup.nl

Marijan Blazanovic Marijan Blazanovic
maatschappelijk werker


telefoon 06 33 97 61 60
email m.blazanovic@clup.nl

Mustapha Ait Ben Hadou
jongerenwerker


telefoon  06 864 324 17
email  m.aitbenhadou@clup.nl

Nicolien Spaan Nicolien Spaan
sociaal beheerder De Inval

 

telefoon: 0299 432 121
email: n.spaan@clup.nl 

Sher Ramezanpour Sher Ramezanpour
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 13 04 90 69
email s.ramezanpour@clup.nl

Xander Greuter Xander Greuter
jeugd- en sociaalwerker

 

telefoon: 06 38 19 03 12
email: x.greuter@clup.nl 
facebook: xander clup

Nieuws overwhere en wheermolen
29-04-2019
Repaircafé mei 2019

Repareren en niet weggooien: Goed voor het milieu. Apparaat kapot? Het Repair Café Purmerend loopt heel goed en is voor velen een ontdekking. 

Lees meer
Vacatures vrijwilligers