Overwhere en Wheermolen

Welkom op de pagina van de wijken Overwhere en Wheermolen. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in wijken Overwhere en Wheermolen. Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Anne Roozendaal Anne Roozendaal
maatschappelijk werker


telefoon 06 53 68 32 51
email a.roozendaal@clup.nl

Annet Bouwmans Annet Bouwmans
beheerder Wijkplein Where


telefoon: 0299 437 111

email: a.bouwmans@clup.nl

Francisca Hesp Francisca Hesp
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 33 56 37 07
email f.hesp@clup.nl

Hanneke Timmer
beheerder Wijkplein Where


telefoon: 0299 437 111

email: h.timmer@clup.nl 

Heidi Scheltus Heidi Scheltus
jeugdwerker


telefoon: 06-23317399

email: h.scheltus@clup.nl
facebook: Heidi Clup

Jo Eijkenduijn Jo Eijkenduijn
sociaal werker


telefoon: 06 360 840 82

email: j.eijkenduijn@clup.nl
facebook: Jo Clup

Marijan Blazanovic Marijan Blazanovic
maatschappelijk werker


telefoon 06 33 97 61 60
email m.blazanovic@clup.nl

Nicolien Spaan Nicolien Spaan
Sociaal beheerder De Inval

 

telefoon: 0299 432 121
email: n.spaan@clup.nl 

Sher Ramezanpour Sher Ramezanpour
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 13 04 90 69
email s.ramezanpour@clup.nl

Xander Greuter Xander Greuter
jeugd- en sociaalwerker

 

telefoon: 06 38 19 03 12
email: x.greuter@clup.nl 
facebook: xander clup

Yvette Sebit Yvette Sebit
sociaal werker


telefoon: 06 409 710 19

email: y.sebit@clup.nl
facebook: Yvette Clup

Nieuws overwhere en wheermolen
16-04-2018
Zaterdag 5 mei bingo in Wijkplein Where

Op zaterdag 5 mei bent u van harte welkom bij onze gezellige bingo.

Lees meer
19-04-2018
Pret in Purmerend zoekt vrijwilligers!

Wij zijn op zoek naar mensen (van 18 jaar en ouder) die het leuk vinden om deze zomer te helpen tijdens Pret in Purmerend (voorheen Purmerend aan Zee).

Lees meer
Vacatures vrijwilligers