Overwhere en Wheermolen

Welkom op de pagina van de wijken Overwhere en Wheermolen. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in wijken Overwhere en Wheermolen. Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Anne Roozendaal Anne Roozendaal
maatschappelijk werker


telefoon 06 53 68 32 51
email a.roozendaal@clup.nl

Annet Bouwmans Annet Bouwmans
beheerder Wijkplein Where


telefoon: 0299 437 111

email: a.bouwmans@clup.nl

Bilal Harrus Bilal Harrus
jongerenwerker


telefoon: 06 40 70 15 18

email: b.harrus@clup.nl

Francisca Hesp Francisca Hesp
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 33 56 37 07
email f.hesp@clup.nl

Hanneke Timmer
beheerder Wijkplein Where


telefoon: 0299 437 111

email: h.timmer@clup.nl 

Heidi Scheltus Heidi Scheltus
jeugdwerker


telefoon: 06-23317399

email: h.scheltus@clup.nl
facebook: Heidi Clup

Jo Eijkenduijn Jo Eijkenduijn
sociaal werker


telefoon: 06 360 840 82

email: j.eijkenduijn@clup.nl
facebook: Jo Clup

Marijan Blazanovic Marijan Blazanovic
maatschappelijk werker


telefoon 06 33 97 61 60
email m.blazanovic@clup.nl

Nicolien Spaan Nicolien Spaan
Sociaal beheerder De Inval

 

telefoon: 0299 432 121
email: n.spaan@clup.nl 

Sher Ramezanpour Sher Ramezanpour
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 13 04 90 69
email s.ramezanpour@clup.nl

Xander Greuter Xander Greuter
jeugd- en sociaalwerker

 

telefoon: 06 38 19 03 12
email: x.greuter@clup.nl 
facebook: xander clup

Yvette Sebit Yvette Sebit
sociaal werker


telefoon: 06 409 710 19

email: y.sebit@clup.nl
facebook: Yvette Clup

Nieuws overwhere en wheermolen
22-09-2017
Gezellige bingo in Wijkplein Where op zaterdag 7 oktober a.s.

Op zaterdag 7 oktober bent u weer van harte welkom bij onze maandelijkse bingo.

Lees meer
22-09-2017
Creakids beginnen op 4 oktober weer met knutselen

We zijn er weer iedere woensdagmiddag (behalve in de schoolvakanties)

Lees meer
Vacatures vrijwilligers