Overwhere en Wheermolen

Welkom op de pagina van de wijken Overwhere en Wheermolen. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in wijken Overwhere en Wheermolen. Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Anne Roozendaal Anne Roozendaal
maatschappelijk werker


telefoon 06 53 68 32 51
email a.roozendaal@clup.nl

Annet Bouwmans Annet Bouwmans
 sociaal beheerder Wijkplein Where


telefoon: 0299 437 111

email: a.bouwmans@clup.nl

Francisca Hesp Francisca Hesp
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 33 56 37 07
email f.hesp@clup.nl

Hanneke Timmer
sociaal beheerder Wijkplein Where


telefoon: 0299 437 111

email: h.timmer@clup.nl 

Heidi Scheltus Heidi Scheltus
jeugdwerker


telefoon: 06-23317399

email: h.scheltus@clup.nl
facebook: Heidi Clup

Linda Gerritze
sociaal beheerder Wijkplein Where
medewerkster VrijwilligersPunt  


telefoon: 0299 45 44 00
email: l.gerritze@clup.nl

Marijan Blazanovic Marijan Blazanovic
maatschappelijk werker


telefoon 06 33 97 61 60
email m.blazanovic@clup.nl

Nicolien Spaan Nicolien Spaan
sociaal beheerder De Inval

 

telefoon: 0299 432 121
email: n.spaan@clup.nl 

Sher Ramezanpour Sher Ramezanpour
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 13 04 90 69
email s.ramezanpour@clup.nl

Xander Greuter Xander Greuter
jeugd- en sociaalwerker

 

telefoon: 06 38 19 03 12
email: x.greuter@clup.nl 
facebook: xander clup

Nieuws overwhere en wheermolen
12-11-2018
Zaterdag 24 november Sinterklaas/ Kerst rommelmarkt in Wijkplein Where

Zaterdag 24 november zijn belangstellenden weer van harte welkom in Wijkplein Where, (Triton 73 in Purmerend) voor de maandelijkse rommelmarkt.

Lees meer
27-07-2018
Ook tijdens de zomervakantie kunt u bij het internetcafé terecht!

Heeft u problemen met uw laptop of tablet?

Lees meer
Vacatures vrijwilligers