Centrum en Gors

Welkom op de pagina van de wijken Centrum en Gors. Allereerst stellen wij ons graag aan u voor. Wij zijn de medewerkers van Clup Welzijn die werken in wijken Centrum en Gors.  Heeft u ideeën, vragen of problemen? Wij denken graag met u mee!

Edith Merks Edith Merks
jeugd- en jongerenwerker


telefoon: 06-28734911

email: e.merks@clup.nl
facebook: Edith Love

Andere taken: LHBT projecten, Moving Moms

Gaston Royé
sociaal werker - mentorwerk


telefoon 06 33 42 12 88
email g.roye@clup.nl

Ilze Bekebrede Ilze Bekebrede
sociaal werker


telefoon: 06 558 784 93

email: i.bekebrede@clup.nl
facebook: Ilze Clup

Andere taken: Vrouwkracht in Purmerend

Jessica Spaans Jessica Spaans
maatschappelijk werker


telefoon 06 33 59 15 12
email j.spaans@clup.nl

Jozien Zandbelt Jozien Zandbelt
sociaal werker


telefoon: 06 409 440 13

email: j.zandbelt@clup.nl

Andere taken: Vrouwkracht in Purmerend

Khalid El Belskasmi Khalid El Belskasmi
jongerenwerker

telefoon: 06 402 934 50
email: 
k.elbelkasmi@clup.nl

Nienke Tamminga Nienke Tamminga
jeugdwerker


telefoon: 06-44507279

email: n.tamminga@clup.nl

Andere taken: Huiswerkclup

Sagal Bulhan Sagal Bulhan
Jongerenwerker


telefoon: 06-85098310
email: s.bulhan@clup.nl

Andere taken: meidenclup

Samira Sabili
sociaal raadsvrouw


telefoon 06 10 39 53 46
email s.sabili@clup.nl

Nieuws centrum en gors
26-07-2017
Wie doet er mee...Yoga in Heel Euroa

Er  is iedere dinsdagochtend van 9.00 -10.00 uur  een HATHA YOGALES VOOR DAMES in de grote zaal van Clup (Heel Europa)

Lees meer
24-07-2017
Samen de zomer door

Een aantal samenwerkende organisaties bieden op iedere woensdag in de maand augustus activiteiten aan onder de noemer 'Samen de Zomer door'.

Lees meer