Ambulant jeugd- en jongerenwerk

Ambulant jongerenwerk

De jongerenwerkers van Clup zijn er voor alle tieners en jongeren in Purmerend en de Beemster. Heb je vragen, of loop je ergens tegen aan waar je hulp bij nodig hebt. Bijvoorbeeld als het gaat om school, je thuissituatie, je financiën of vrije tijd? Wil je iets doen voor een ander, of een idee hebt voor een leuke activiteit. Onze jongerenwerkers kennen veel mensen en organisaties in Purmerend en samen kunnen we kijken wat nodig is. 

Onze jongerenwerkers:

Weidevenne:
Tarik Meriς,  06 419 763 30, email t.meric@clup.nl 
Daniëlle Karsten, 06 186 712 04, email: d.karsten@clup.nl

Centrum en Gors:
Khalid El Belkasmi, 06 402 934 50, email: k.elbelkasmi@clup.nl
Nienke Tamminga, 06-44507279, email: n.tamminga@clup.nl

Overwhere en Wheermolen:
Heidi Scheltus, jeugdwerker, telefoon: 06-23317399, email: h.scheltus@clup.nl
Mustapha Ait Ben Hadou, 06 864 324 17, email  m.aitbenhadou@clup.nl 
Xander Greuter, 06 38 19 03 12, email: x.greuter@clup.nl  

Purmer:
Bjorn Muller, 06 407 023 13, email: b.muller@clup.nl 
Danny Tsang, 06 405 524 20, email:  d.tsang@clup.nl 
Leonie Schoester, 06 40 59 68 24, email: l.schoester@clup.nl  
Nancy Ettes, 06 363 226 64, email: n.ettes@clup.nl
Stacey Esajas, 06 247 886 30, email: s.esajas@clup.nl

Stedelijk:
Aster Hendriks, 06 409 710 19, email: a.hendriks@clup.nl
Jurjen Reinstra, 06 30 07 86 21, email: j.reinstra@clup.nl 

 

Nieuws
19-08-2019
Aanstaande vrijdag Kampavond op het Kinderparadijs!

Op de laatste vrijdag van de vakantie is er zoals altijd de afsluitende Kampavond op het Kinderparadijs. Aanstaande vrijdag, 23 augustus, is het alweer zover.

Lees meer
06-06-2019
HBO-stagiaires gezocht!

Volg jij een studie MWD/Social Work en zoek je een stage voor het schooljaar 2019/2020 vanminimaal 16 uur in de week? Dan zoeken wij jou!

Lees meer