Stedelijke medewerkers

Op deze pagina treft u de medewerkers die een stedelijke functie hebben. 

Clemens Hageraats
beheer en facilitaire ondersteuning

 

telefoon: 06 15 94 30 27
emai: c.hageraats@clup.nl

Dirk Heijne
financieel administrateur


telefoon: 06 273 277 63
email: d.heijne@clup.nl

Egest Cika
jongerenwerker stedelijk

 

telefoon: 06 83 63 13 36
email: e.cika@clup.nl

Elly Klaver Elly Klaver
personeelsconsulent

 

telefoon: 06 54 34 63 69
email: e.klaver@clup.nl

Els de Back Els de Back
directeur - bestuurder

 

telefoon: 06 22 51 79 03
email: e.deback@clup.nl 

Joke Ravesteijn
medewerker financiën

 

telefoon: 06 34 39 31 58
email: j.ravesteijn@clup.nl 

Jurjen Reinstra
jongerenwerker stedelijk

 

telefoon: 06 30 07 86 21
email: j.reinstra@clup.nl 

Kees Schilder Kees Schilder
beheerder Kinderparadijs

 

telefoon: 06 14 26 81 91
email: k.schilder@clup.nl 

Linda Gerritze
medewerkster VrijwilligersPunt

 

telefoon: 0299 45 44 00
email: l.gerritze@clup.nl 

 

Miranda Arrindell Miranda Arrindell
jeugdwerker Kinderparadijs

 

telefoon: 0299 421 073
email: m.arrindell@clup.nl 

Miranda van den Berge Miranda van den Berge
communicatieadviseur

 

telefoon: 06 22 22 71 33
email: m.berge@clup.nl 

Najet Abousselam Najet Abousselam
coördinator maatschappelijke dienstverlening


telefoon 06 33 56 37 67
email n.abousselam@clup.nl

 

Nancy Sondaar Nancy Sondaar
jeugdwerker Kinderparadijs

 

telefoon: 0299 421 073
email: n.sondaar@clup.nl

Wouter Burger Wouter Burger
manager uitvoering

 

telefoon: 06 43 00 68 58
emai: w.burger@clup.nl

Zohra Azzouz Zohra Azzouz
coördinator Buurtbemiddeling

 

telefoon: 0299 409 769
email: buurtbemiddeling@clup.nl 

Nieuws
26-07-2017
ARGENTIJNS TANGO DANSEN in 'Heel Europa' te Purmerend

Als je toe bent aan iets anders, iets met passie, non-verbaal, communicatief en expressief?

Lees meer
26-07-2017
Tangosalon Purmersteijn

organiseert ARGENTIJNS TANGO DANSEN in 'Heel Europa' te Purmerend

Lees meer