Stedelijke medewerkers

Op deze pagina treft u de medewerkers die een stedelijke functie hebben. 

Aster Hendriks Aster Hendriks
jongerenwerker  


telefoon: 06 409 710 19
email: a.hendriks@clup.nl

Bea Klein Goldewijk Bea Klein Goldewijk
coördinator Buurtbemiddeling

 

telefoon: 06 19 58 88 61
email: buurtbemiddeling@clup.nl 

Clemens Hageraats
beheer en facilitaire ondersteuning

 

telefoon: 06 15 94 30 27
emai: c.hageraats@clup.nl

Dirk Heijne Dirk Heijne
financieel administrateur


telefoon: 06 273 277 63
email: d.heijne@clup.nl

Elly Klaver Elly Klaver
personeelsconsulent

 

telefoon: 06 54 34 63 69
email: e.klaver@clup.nl

Els de Back Els de Back
directeur - bestuurder

 

telefoon: 06 22 51 79 03
email: e.deback@clup.nl 

John Vermeulen John Vermeulen
sociaal werker


telefoon: 06 83 63 13 36
email: j.vermeulen@clup.nl

 

Extra taken: postadressen, buurtbemiddeling

Joke Ravesteijn
medewerker financiën

 

telefoon: 06 34 39 31 58
email: j.ravesteijn@clup.nl 

Jurjen Reinstra
jongerenwerker stedelijk

 

telefoon: 06 30 07 86 21
email: j.reinstra@clup.nl 

Kees Schilder Kees Schilder
sociaal beheerder Kinderparadijs

 

telefoon: 06 14 26 81 91
email: k.schilder@clup.nl 

Miranda Arrindell Miranda Arrindell
jeugdwerker Kinderparadijs

 

telefoon: 0299 421 073
email: m.arrindell@clup.nl 

Miranda van den Berge Miranda van den Berge
communicatieadviseur

 

telefoon: 06 22 22 71 33
email: m.berge@clup.nl 

Najet Abousselam Najet Abousselam
coördinator maatschappelijke dienstverlening


telefoon 06 33 56 37 67
email n.abousselam@clup.nl

 

Nancy Sondaar Nancy Sondaar
jeugdwerker Kinderparadijs

 

telefoon: 0299 421 073
email: n.sondaar@clup.nl

Wouter Burger Wouter Burger
manager uitvoering

 

telefoon: 06 43 00 68 58
emai: w.burger@clup.nl

Yvette Sebit Yvette Sebit
sociaal werker


telefoon: 06 409 710 19
email: y.sebit@clup.nl
facebook: Yvette Clup

Nieuws
12-11-2018
Zondag 18 november Diny Boots bij het Zondagmiddagpodium

Diny heeft een breed repertoire van Nederlandstalige nummers, jazz, en veel bekende buitenlandse nummers uit de jaren zestig van de vorige eeuw. 

Lees meer
12-11-2018
Stoelyoga in Heel Europa

De stoelyoga groep in Heel Europa heeft (weer) ruimte voor nieuwe deelnemers. 

Lees meer